wielkość penisa

Wielkość penisa jest ważna sprawdź co możesz zrobić!

Chociaż wielu lekarzy przekonuje, że wielkość penisa nie jest istotna i ważniejsza jest finezja, mężczyźni mają z tego powodu kompleksy. Penis statystycznego mieszkańca krajów europejskich mierzy od 8 do 12 cm w spoczynku, niestety taki wymiar nie zawsze ich zadowala.

Pomimo tego, że kobiety wciąż powtarzają, że długość czy obwód penisa nie są dla nich tak ważne i nie od tego uzależniona jest ich satysfakcja w czasie zbliżenia, większość mężczyzn wolałaby dysponować pokaźniejszym przyrodzeniem. Przedłużenie penisa stało się od niedawna możliwe, na rynku obecnie są dostępne różnego rodzaju preparaty, niektórzy decydują się na zabiegi operacyjne. Chociaż operacja z użyciem skalpela jest bolesna i bardzo droga jest to jeden ze skuteczniejszych sposobów na to, aby penis stał się większy. Można zdecydować się ponadto na stosowanie bezpiecznych tabletek, które nie wyłącznie zwiększają penisa, ale wpływają również na libido i produkcję plemników. Chociaż rozmiar penisa nie wypływa na jakość seksu, środki na powiększanie członka cieszą się bardzo dużą popularnością i nikt się temu nie dziwi.

Podobnie jak dużo kobiet ma kompleksy wiążące się z wielkością piersi, tak mężczyźni mają problem z rozmiarem penisa. Długość i grubość penisa, to niezmiennie dla wielu panów temat tabu, który poruszają z niechęcią. Jak powiększyć penisa i czy warto stosować środki farmaceutyczne, czy są one skuteczne? Problem z wymiarem członka zaczyna się w psychice mężczyzny. Jeśli nigdy nie był zadowolony z rozmiaru swojego przyrodzenia na pewno przez długi okres czasu unikał zbliżeń, aby nie narażać partnerki na rozczarowanie. Bardzo często kobiety nie zauważają problemu w rozmiarze penisa, większą uwagę zwracają na to, czy partner posiada fantazję i jest czuły, potrafi zainicjować grę wstępną. Jakość doznań nie zależy wyłącznie od tego, czy mężczyzna został hojnie obdarzony przez naturę, równocześnie nie można wykluczyć tego, że wymiar w ogólnie nie ma znaczenia. Nieduży członek może zapewnić mniej przyjemności, z kolei za duży może sprawiać w czasie zbliżenia ból.

Większość kobiet jest zdania, że to nie długość, ale grubość męskości ma znaczenie i decyduje o tym, czy mogą osiągnąć orgazm. Grubszy penis lepiej stymuluje łechtaczkę w trakcie penetracji, poza tym zapewnia intensywniejszą interakcję z wejściem do pochwy, a tam znajdują się strefy erogenne. Chociaż mężczyznom może się wydawać, że posiadając mały penis nie są w stanie zaspokoić partnerki i nie będą mieli u niej szans, prawda jest taka, że kobiety są niezwykle wyrozumiałe i wiedzą, co w życiu liczy się najbardziej. Nie każdy mężczyzna ma dużego penisa, tak samo jak nie każda kobieta posiada duże piersi, długie nogi czy kształtną pupę. Każdy z nas jest inny i należy siebie zaakceptować takim, jakim się jest, to jest kluczem do szczęśliwego życia oraz do udanego związku. Wielkość członka wpływa na jakość seksu, ale nie decyduje o zadowoleniu partnerki. Nawet, jeżeli planujemy sięgnąć po pastylki na powiększenie członka, trzeba pamiętać, aby wybierać produkty od znanych producentów, nie warto kupować urządzeń czy środków od sprzedawców, z nieznanego źródła.

Prawdy i mity dotyczące powiększenia penisa

Wielkość penisa w zasadzie nie powinna mieć znaczenia i wiele kobiet to potwierdza, mimo to mężczyźni są zakompleksieni. Średnia długość penisa u mężczyzn zamieszkujących Europę waha się w granicach 8-12 cm. Rozmiary penisów są różne i jest to zależne od takich czynników jak stres, zmęczenie, temperatura, wiek. Duże zainteresowanie tabletkami na wydłużenie i pogrubienie penisa świadczy jednoznacznie, że wielu mężczyzn nie cieszą ich rozmiary. Czy tabletki są skuteczne? Na rynku polecanych jest dużo preparatów, ale nie wszystkie będą działały, dlatego przed dokonaniem zakupu należy sprawdzić opinie na temat wybranych środków. Pomimo tego, że wielu producentów preparatów na powiększenie członka, gwarantuje, że dzięki ich produktom można uzyskać oczekiwane rezultaty, tak naprawdę nie będą to zmiany na trwałe.

Pastylki stymulują ukrwienie członka, przez co wydaje się większy. W związku z tym, będą dobrym rozwiązaniem dla panów, którzy chcą zrobić dobre pierwsze wrażenie na partnerce. Cieszącym się popularnością sposobem na powiększenie członka jest pompka wodna, to urządzenie zdaniem wielu może przyczynić się do wzrostu penisa nawet o sześć cm, poza tym producenci tego typu urządzeń obiecują większą wytrzymałość i intensywniejsze orgazmy. Pompki należy używać codziennie około 15-20 minut, podobno rezultaty są dostrzegalne już po kilkunastu dniach. Innym sposobem są ćwiczenia wykonywane z odważnikami. Co ciekawe istnieją polecane są plany treningowe, decydując się na takie rozwiązanie warto wcześniej skonsultować się z urologiem albo seksuologiem. W przypadku gdy będziemy ćwiczyć bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem, możemy wyrządzić sobie krzywdę.

Następnym urządzeniem, które rzekomo ma powiększyć członka jest ekspander, który działa na zasadzie rozciągania. Jest to specjalne usztywnienie ortopedyczne, które za pomocą niewielkich dawek nacisku mobilizuje komórki do odnowy. Prawda jest taka, że najskuteczniejsza będzie operacja, która niestety jest nie tylko droga, ale ponadto niebezpieczna, bo mogą wystąpić po niej powikłania. Chirurgiczne powiększenie członka polega na nacięciu wiązadeł , które łączą kość łonową, wówczas członek opuszcza się i dzięki temu staje się dłuższy. Jest to jedna z nielicznych metod, które potrafią na stałe powiększyć przyrodzenie. Niestety tego rodzaju zabieg chirurgiczny wiąże się z ryzykiem pojawienia się powikłań, w najgorszej sytuacji mężczyzna można stracić zdolność erekcji, co zaburza udane życie seksualne.

Zabiegi przy użyciu skalpela zaleca się wyłącznie mężczyzną, którzy cierpią na niedorozwój prącia tzw. mikropenis. Pomimo tego, że długość czy średnica penisa nie ma znaczenia i nie wpływa na spełnienie kobiety, mężczyźni są na tym punkcie zakompleksieni. Zabieg jest jednak obarczony dużym ryzykiem i w niektórych przypadkach może narobić więcej szkód, niż przynieść korzyści. Długość członka w stanie zwodu może znacznie zwiększać, niż w stanie spoczynku, nie ma w tym wypadku żadnej prawidłowości.